.

.

36 Тавански Вентилатор со Светлина Далечински LED Модерна Лустерот Тела Стигнале Невидливи Ножеви 3 Боја Промени Осветлување Decors за Дневна Соба и трпезарија Спалнат?

36 Тавански Вентилатор со Светлина Далечински LED Модерна Лустерот Тела Стигнале Невидливи Ножеви 3 Боја Промени

DEN 4224.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【Производ големина】Модерна бронза тавански вентилатор лустерот со 4 акрилик автоматско стигнале фан ножеви, фан е 36 инчи кога продолжен, дијаметар на фан сечилото е 16 инчи кога е затворен, и ножеви автоматски ќе се прошири во внатрешни работи кога се отвори и затворен.Вклучува две пониски барови, еден за 3.97 инчи и други за 7.87 инчи, можете да изберете да се инсталира. 【Мода Тавански Вентилатор Лустерот】се Создаде шармантна стил и да уживаат во свежо ветре со оваа модерна тавански вентилатор.Надградена тавански вентилатор во 2021 нема да ве разочараме.Тоа е многу погоден за дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, бар. 【Лесен далечински управувач】Брзо и лесно да го контролирате вашиот тавански вентилатор! 3 нивоа на вредноста (ниска/средна/висока). 3 светла боја промени (топло бела, неутрални бела и кул бело), 4 мерењето options (1/2/4/8 H) спиење исклучување.Навивачите и светла може да се контролира одделно. 【Тивко и издржливи】Оваа фан лустерот користи чист бакар мотор со одлични перформанси.Тоа има предности на спокојство, заштеда на енергија, стабилност, трајност, итн.Тоа обезбедува супер струење и супер тивок перформанси, што ќе ви овозможи да се добие потребната топлина дисипација капацитет без генерирање на бучава.Да ви донесе удобен живот и тивко спиење средина. 【По-продажбата на гаранција】1 година гаранција, слободни делови услуга за замена.Ние одржување на високи стандарди на одличен квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна по-продажбата на услугата.

Главните карактеристики

Избор на клиент