.

.

Hipsy Прилагодливи & Еластичен Печатени Xflex Широк Headbands за Жени, Девојки и Тинејџери

Hipsy Прилагодливи & Еластичен Печатени Xflex Широк Headbands за Жени, Девојки и Тинејџери

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Произведено во САД и Увезени.Подарок Пакет на Hipsy Прилагодливи Xflex Бенд Hairbands.Прилагодливи headbands за жени, девојки, тинејџерите, и вие.Да биде меѓу првите на вашите пријатели да се доживее Hipsy е револуционерно нова коса додатоци.Сите автентични Xflex headbands функција градник рака тип големина прилагодувач, кои се прилагодува од фитинг деца до возрасни.Рака мие, еластичен материјал.Секој Xflex headband се проширува и до 5" високо, и е загарантирана засекогаш.Лош Коса Ден?Unwashed коса може да изгледа одлично во еден момент со Hipsy Headband.

Главните карактеристики

Избор на клиент