.

.

HP 14 екран осетлив на допир Chromebook - Intel Celeron N3350 - 4GB Меморија - 32GB eMMC - WiFi & Bluetooth - Камера - Сива

HP 14 екран осетлив на допир Chromebook - Intel Celeron N3350 - 4GB Меморија - 32GB eMMC - WiFi & Bluetooth

DEN 5088.00

Пристапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.HP Chromebook 14-CA061 DX, екран на Допир, N3350, 4 GB, 32 GB, Гр.HP Chromebook 14-CA061 DX, екран на Допир, N3350, 4 GB, 32 GB, Гр.

Главните карактеристики

Избор на клиент