.

.

Машина за сечење Бебе Коса Тример Ефективни Лесни за Мажите го Користат

Машина за сечење Бебе Коса Тример Ефективни Лесни за Мажите го Користат

DEN 3218.40

Пристапност
Во достапна форма

Течно машина тело моделирање, во согласност со ергономски дизајн, лесно да се зафат и употреба.Исклучителна ножот, автоматски мелење, трим побрзо, без pinching, добри перформанси. 3 брзини кои одговараат на различни должини на косата да се кастри, прилагодлив коса за сечење должина, фино тунирање.Исклучителна нерѓосувачки челик сечилото, со голема цврстина и отпорност на абење, не е лесно да се загреат, прецизни фризура.Целосно наполнета во 2 часа, 120 минути на континуирана употреба, поддршка приклучок и да го користите, приклучок на напојување за лесно коса.Функција : 2. Исклучителна ножот, автоматски мелење, трим побрзо, без pinching, добри перформанси.3. Течно машина тело моделирање, во согласност со ергономски дизајн, лесно да се зафат и употреба.4. 3 брзини кои одговараат на различни должини на косата да се кастри, прилагодлив коса за сечење должина, во ред?подесување.5. Целосно наполнета во 2 часа, 120 минути на континуирана употреба, поддршка приклучок и да го користите, приклучок на напојување за лесно коса.6. Почетниците позиционирање чешел, го конфигурирате четири позиционирање чешли на различни должини, лесно се намали коса.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Clipper Material : ABSPower : 3 WFrequency : 50/60 Hz Charging Време : 2 Hours Use Време : 120 Minutes Battery : Литиум Батерија 600m Ah Battery Модел : 14500 Package Листа : 1 x Коса Clipper1 x USB Cable1 x Manual1 x Чистење Brush4 x Граница Чешел (3/6/9/12mm)ви Благодариме за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт us We ќе ви послужи wholeheartedlybest желби.

Главните карактеристики

Избор на клиент