.

.

Mavic 3/Ер 2S/ Мини 2/Air 2 Далечински Контролер Силикони Случај+Палец Рокер Носителот Заштитник Капак,за DJI Mavic 3/Ер 2S/ Мини 2/Mavic Воздух 2 Летало Контролер Додатоци...

Mavic 3/Ер 2S/ Мини 2/Air 2 Далечински Контролер Силикони Случај+Палец Рокер Носителот Заштитник Капак,за DJI

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Далечински Контролер силикони ракав и Џојстик копче за DJI Mavic 3/ Ер 2 S/ Mavic Воздух 2 / Мини 2 летало додаток специјално дизајнирани комбо комплет.Меки силиконски материјал ја спречува надворешни работи од судир и гребење на телото,им Даде на далечинскиот управувач поголема заштита.Тоа се вклопува беспрекорно со далечински управувач, формирање силна заштита од гребење и нечистотијата,Таа се чувствува мазна и удобно како на кожата, Тоа е лесно да се чисти.На силиконски ракав има добра еластичност и нема да се притисне и деформирани,работата е многу едноставен ,Лесен за носење ,Тоа може да се стави во складирање торба без демонтажа.Рокер Капакот на држачот е направен од високо-сила АБС материјал во едно парче за вбризгување на пластични и издржливи;инсталацијата е брза и може да се заврши во еден чекор;мали и светлина, без товар.Контрола на рачката на генијален кадар прстен дизајн, Стабилна и не е лесно да се откажат, лесно да се размонтираат, преносни складирање спецификации ,кога складирање на далечински контролер, заштитник можат ефикасно да се заштити контрола на рачката, без да влијаат на чување на далечински контролер.Совршен натпревар користите далечински контролер силикони ракав и Џојстик Маска, координирани, убава и цврсто да се заклучува контрола на рачката за да се спречи оштетување на контрола на рачката поради тресење / триење за време на чување.Позицијата на копчето дупка е точна и не ќе влијаат на нормалната употреба на паметни контролер.Лесно да се размонтираат и инсталирате.Пакет за полнење : Далечински Контролер силикони ракав*1+Рокер заштитник*1(црвен костум комбо ).

Главните карактеристики

Избор на клиент