.

.

Мрак за да се Зора Светилки [Без Stroboscopic Ефект] A19 7W LED Smart Светилки Автоматско вклучување/Исклучување На 60W Еквивалент Led Сензор Светилки Мека Бела 3000K Затворен Отворе?

Мрак за да се Зора Светилки [Без Stroboscopic Ефект] A19 7W LED Smart Светилки Автоматско вклучување/Исклучување

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Soft light : Ова светилки не отсјај, нема треперење и не strobe, и да ги заштитиме нашите очи.Smart sensor : Вграден-во чувствителни photocell сензор, 60 вати светилки ќе се претвори во мрак и исклучете го кога зората автоматски.E26/E27 Медиум Завртка База : стандард E26/E27 приклучок и само завртка светилки во базата, нема дополнителни жица,тајмер и други тела е потребно, овој тремот светилки се идеални да светне на места каде што светлината е од суштинско значење кога е темно.Висока осветленост и energe заштеда : 630 lumens, 7 W led светилки 60 вати противвредност,совршен за гаража, пред вратата, тремот, патеката, двор, градина, улица, ходникот,болница,училиште,ресторани, супермаркети музеј и други внатрешна и надворешна места.ГАРАНЦИЈА : 45 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 години гаранција, целосно ризик купи, ние ќе го замени photocell сензор сијалица ако никакви проблеми.Автоматско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ.Не отсјај, без треперење, добро за нашиот вид.Не facula, повеќе ефикасност.AC85-265 V, добро да ги заштитиме нашите сијалица коло да се продолжи животниот век. 360° детектор, повеќе чувствителни.Без жици или дополнителни откривање тела е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент