.

.

GGRICHYI Камера Панорамски Panning База 3/8 1/4inch Завртка Алуминиум Легура Плоча со Висока Прецизност Скала

GGRICHYI Камера Панорамски Panning База 3/8 1/4inch Завртка Алуминиум Легура Плоча со Висока Прецизност Скала

DEN 606.96

Пристапност
Во достапна форма

Камерата Панорамски Panning База е направен од алуминиум и нерѓосувачки челик, Max Оптоварување До 22.05 кг/ 10 Килограми.Камерата Panning База 1/4inch завртка на компатибилен со Nikon Канон Sony и други dslr фото апарати camcorders.Метал Панорамски Panning База со вграден-во балон нивоа за точни фотографирање и снимање.Панорамски Panning База со 3/8 инчи завртка дупка компатибилен со Arca Швајцарската Стил Плоча, може да се широко се применуваат во различни професионални tripods.Професионална камера tripod панорамска глава има 0-360° висока percise скала за хоризонтална ротација.Опис : Оваа Камера Панорамски Panning База карактеристики 3/8 инчи завртка дупка на дното за вашиот tripods, 1/4 инчи завртка за вашиот камери/camcorders, поддржува паметни телефони, камери & DSLRs, Tripod & Monopod Глави.Што точно може да се контролира фотографија агол со висок percise скала.Карактеристики : Панорамски Panning База Боја : Како што е прикажано. -Материјал : Алуминиум. Големина на : Панел Дијаметар : 2.36 инчен / 60 mm.Тема Големина : 3/8inch. -Тежина : 4.5 мл / 128g. -Max се Вчита До 22.05 кг/ 10 Килограми.Пакет Including1 * Камера Панорамски Panning База.

Главните карактеристики

Избор на клиент