.

.

JYHZ Моќ Инвертер места 2500W 3200W 4200W 5200W 12/24 V DC да 220~230V Напон Конвертор автомобил Адаптер за полнење,24Vto5200W

JYHZ Моќ Инвертер места 2500W 3200W 4200W 5200W 12/24 V DC да 220~230V Напон Конвертор автомобил Адаптер за

DEN 2227.20

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет На : здрав метална школка обезбедува подобра заштита од паѓање и судири.Интегрирани фан намалува топлина и го спречува тесни грла".Вграден вентилатор, ниско ниво на бучава.Излезна моќност : се Обезбеди краткорочни врв моќ на 2500 W, 3200 W, 4200 W, 5200 W.Автоматска заштита : преоптоварување, overvoltage, прегревање, краток спој заштита, безбедно и брзо да ги користите.Конвертор на напон : инверторот е конвертор на напон кој претвора 12 V DC да 230 V.AC излезна моќност може да се користи за различни опрема, многу погодна за road возење, мобилни работа и кампување.Една машина со повеќе функции : ѕидниот приклучок и USB интерфејс, погоден за паметни телефони, лаптопи, таблети, фенови за коса, Телевизори, ориз, cookers, автомобил фрижидери, рака вежби, кампување опрема.Спецификација на производот : Напојување (AC штекер) : Континуирана моќност 1200 W, врв моќ 2500 WContinuous моќност 1500 W, врв моќ 3200 WContinuous моќност 2000 W, врв моќ 4200 WContinuous моќ 2500 W, врв моќ 5200 WInput напон : 12 V DCOutput напон : 220 V ~ 230 VUSB излез : DC 5 V, USBInverter конверзија ефикасност : 90%Производ големина : 2500 W : 28.5 × 15 × 9.5 cm Тежина : 1.55 kg3200 W : 32.5 × 15 × 9.5 cm Тежина : 1.7 kg4200 W : 34.5 × 15 × 9.5 cm Тежина : 2.05 kg5200 W : 38.5 × 18 × 14.5 cm Тежина : 2.15 kg Package листата : 1x автомобил inverter1x со клип моќ cord1x корисникот manual Our производи се направени од највисок квалитет.Ако имате било какви проблеми при користењето на производот, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент