.

.

влажни n диви Сјај на Ноктите Боја, D'oh!, 0.41 Течност Унца

влажни n диви Сјај на Ноктите Боја, D'oh!, 0.41 Течност Унца

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Чанта Гордост - Нова подобрена формула и пакување.Висок сјај заврши во секоја боја може да се замисли. 3-Слободно : Без Формалдехид, Toluene, или Phthalates.Уште на #1 за продажба на лак на пазарот.Нашето барање за слава!Ние започна влажни n диви во 1979 година со овие бебиња и тие се, сепак, нашите врвот продавачи.Зошто?Не само што се тие само директно до страшни, но имаме секој боја, текстура и ефект на кои можете да можеби се мисли на : креми, metallics, блеска, сте го името!По децении на овие летање надвор од полиците, ние сме прилично сигурни дека веќе имате неколку складира далеку, но со толку многу бои, секогаш можете да додадете некој нов - или double up!Слушаме цело време влажни n диви беше првиот шминка што некогаш сум ја купил и Ние го сакаме Тоа.Ние сме доверлив убавина дестинација за сите убавина љубовници, инклузивно на сите возраст, етничко потекло, кожата бои, и економски статус.Значи, во основа, без разлика кој/каде се наоѓате во животот, имаме производ за вас, Диви Еден.Ние се произведени без суровост, и секогаш биле!Ние сме горди на членовите на PETAs Убавина Без Bunnies програма*.Дали сте картичка носење вегетаријанска посветена на животински права (добра за вас!), или сте само љубов puppies и сакаме нив да насмевка (и кој не?), ние сме за вас!.

Главните карактеристики

Избор на клиент