.

.

со 6 Прилагодливи Имајќи Rabbeting Малку,12mm месо тело Rabbet Рутер Малку Сет.

со 6 Прилагодливи Имајќи Rabbeting Малку,12mm месо тело Rabbet Рутер Малку Сет.

DEN 612.00

Пристапност
Во достапна форма

1-3/8" во Височина, меѓусебно имајќи во 6 различни длабочини (1/8", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2") со 12mm месо тело Rabbeting рутер малку сет.Овој рутер малку сет е исти со Ален клуч, може лесно да се инсталира на соодветните лежишта на малку.Цврст Челик, Прекалени Тела со Анти-Провизиите за Дизајн и топлина - отпорни слој Тефлон, на ножот е остар и лежишта нема да се скрши.За користење на табела планината и рачни рутер, може да се обработи цврсто дрво, честички одбор, синтетички одбор,но, за да се избегне обработка на материјали кои се премногу тешко.Ако имате било какви прашања во врска со нашите рутер битови, ве молиме контактирајте со нас слободно, и ние ќе ви одговори youw во рок од 12 часа.Функција : 1-3/8" во Височина, меѓусебно имајќи во 6 различни длабочини (1/8", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2") со 12mm месо тело Rabbeting рутер малку set This рутер малку сет е исти со Ален клуч, може лесно да се инсталира на соодветните лежишта на малку.Цврст Челик, Прекалени Тела со Анти-Провизиите за Дизајн и топлина - отпорни слој Тефлон, на ножот е остар и лежишта нема да се скрши.За користење на табела планината и рачни рутер, може да се обработи цврсто дрво, честички одбор, синтетички одбор,но, за да се избегне обработка на материјали кои се премногу тешко.Ако имате било какви прашања во врска со нашите рутер битови, ве молиме контактирајте со нас слободно, и ние ќе ви одговори youw во рок од 12 часа.Спецификација : Материјал : Карбид Tipped Shank : 12mm Rabbet Сечење Длабочини : 1/2", 7/16", 3/8", 5/16", 1/4", 1/8"6 Имајќи Дијаметар : 3/8", 1/2", 5/8", 3/4", 7/8", 1-1/8" со внатрешен дијаметар на 3/16".Пакетот Вклучува : 1 Сет Rabbet Рутер Малку 12mm6 Меѓусебно Лежишта.

Главните карактеристики

Избор на клиент