.

.

MSV Ѓубре, Портокал, 0

MSV Ѓубре, Портокал, 0

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Практична ѓубре со елегантен дизајн.Изработени од полипропилен.Капацитет : .Додадете еден допир на боја во вашата кујна со овој уникатен дизајн.Практична ѓубре со стилски дизајн.Изработени од полипропилен Капацитет : Додадете еден допир на боја во вашата кујна со овој уникатен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент