.

.

Туристички Ранец Симпатична Тиркизна Леопард Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Туристички Ранец Симпатична Тиркизна Леопард Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење

DEN 935.76

Пристапност
Во достапна форма

Постојат Различни Модели На Чанти Можете Да Изберете Во Нашата Продавница, И Секоја Торба Е Уникатен.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.5 Во(L) * 8 Во(W) * 16 Во (H).Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Симпатична Тиркизна Леопард Печатени Backpack Our Schoolbag Е Совршен За Младите Тинејџери, Девојки, Teenages, Жени, Момчиња.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Постои Patch Џеб На Секоја Страна.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Главните карактеристики

Избор на клиент