.

.

Зелена Моделирани Целулоза Влакна Произведуваат Vented Бери Кошница 1 Пивце за Пакување на Овошје и Зеленчук од страна на ПЛАНИНАТА Производи- (15 Парчиња)

Зелена Моделирани Целулоза Влакна Произведуваат Vented Бери Кошница 1 Пивце за Пакување на Овошје и Зеленчук

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК : Овие vented кошеви се совршен за чување на сите видови на овошје и зеленчук.Својата внатрешна димензии од 4" Должина x 4" Ширина x 2.875 Длабочина го прави совршен за задржување на мали бобинки како капини, малини, и боровинки.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Овие контејнери се направени од квалитетен материјал обезбедување набитост и издржливост.Кошница ќе се одржи на храна се ставени во тоа и да ја задржат формата.Овие кошници може да се користи повеќе пати без расцепен или нагон за чешање на окото.ВЕНТИЛАЦИЈА : кошница карактеристики дупчиња страни за вентилација, ефикасно обезбедување на воздухот за вашиот овошје за време на жешките летни месеци.Вашиот плодови ќе останат свежи и дебели во текот на летото, бидејќи на овој ефикасен дизајн.ЗЕМЈАТА ПРИЈАТЕЛСКИ : Овој сад е направен целосно од рециклирани пулпа да се обезбеди одржлива алтернатива на производи од пластични маси.Бидејќи тоа е biodegradable и compostable, тоа го прави голем еко-пријателски прилог на вашиот бизнис.ПАКУВАЊЕ ПРАВО : Овој кошница е совршено решение за пакување на вашиот бобинки за производство или зеленчук стои.Одлично за прикажување на вашиот најсвеж се произведуваат во вашиот самопослуга, органски продавница, или земјоделците пазар.МТ Производи Vented Кошеви се совршен контејнер за пакување на сите ваши овошје и зеленчук!Надворешното димензии од 4" Должина x 4" Ширина x 2.875 Длабочина го прави одлични за чување на сите видови на плодови и во помала зеленчук.Направени на супериорен моделирани целулоза влакна, ова е здрав контејнер кој ќе ви трае долго време.Се biodegradable и compostable го прави совршен за животна средина-свесни потрошувачите.Нејзините дупчиња страни за вентилација, и лесен дизајн, го прават овој одличен производ за земјоделците насекаде!Овие кошници може да биде исполнет со убави цвеќиња за да направи прекрасни цветни аранжмани или како табела оркестарот за да одговара на вашиот пазар тема.Одличен начин за земјоделците за да ги продадат своите вкусни производи на клиентите или за луѓе за да испратите некои свежи домашните плод на пријатели!.

Главните карактеристики

Избор на клиент