.

.

VioletLisa Компатибилен со 2007-2019 Двојно/Продолжена Кабина 6 Работи Одбори Nerf Барови Страна Чекор 2x

VioletLisa Компатибилен со 2007-2019 Двојно/Продолжена Кабина 6 Работи Одбори Nerf Барови Страна Чекор 2x

DEN 1257.60

Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : - Боја : Црна - Материјал : Изграден Од Издржлив, Рѓа-Отпорни, од Нерѓосувачки Челик; - ABS Пластика се Опфатени Лизга-Отпорни Чекор Подлоги; - ABS Пластика Крајот Капи; -; за 2007-2018 / Ext Кабината/Двојна Кабина; - за 2007-2019 / 3500 HD Ext Кабината/Двојна Кабина; - за 2019 Двојна Кабина; - за 2019 Двојна Кабина; : Оваа точка не одговара на Дизел камион; - R. Дел# : F09 G08108. Гаранција : 2 Години.Состојба : 100% нов во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не е инсталиран или се користи.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.Спецификација : - Боја : Црна држи до 450 кг.- Професионалната инсталација е препорачливо.Пакет се вклучени : - 2x (Возачот страна & Патникот) страна чекори барови - Монтажа голема заграда и хардвер Инсталација instruction More се прикаже : .

Главните карактеристики

- Color:
Black & Sliver; - Material
Избор на клиент