.

.

StarTech.com 2 Портен USB C KVM Switch - 4K 60Hz HDMI - Компактен Двојна Порта UHD USB Тип C Десктоп Мини KVM Преклопник со USB C Кабли - Bus-Напојувани - iPad и MacBook Pro ThinkPad IdeaPad EliteBook (SV211HDUC)

StarTech.com 2 Портен USB C KVM Switch - 4K 60Hz HDMI - Компактен Двојна Порта UHD USB Тип C Десктоп Мини KVM

DEN 2280.00

Пристапност
Во достапна форма

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА : Компактна USB C KVM преклопник овозможува лесно префрлување помеѓу 2 USB Тип C или Thunderbolt 3 компјутери/лаптопи со користење на 1 тастатура, следење на оперативниот СИСТЕМ независна и работи со Apple i Pad Про. 2 ПОРТЕН USB-C KVM : 4 K 60 Hz UHD 3840x2160 2.0 HDMI Out Притисни го Копчето за Префрлување Автобус Напојува OS Независни Работи со Thunderbolt 3 порти Кабли вклучени.ПРЕНОСНИ : USB напојува функција го намалува нередот од страна на избегнување на потребата за адаптер додека лесни мала форма на фактор прави мини KVM Switch лесно да се носат за мобилни/ топла биро работна сила.ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ : USB-C кабли за домаќин на компјутери се вклучени w/ двојна порта KVM switch, обезбедување на лесно да се распоредат решение директно од кутијата; работи w/популарни брендови како Dell, HP, Apple & Леново. 2 Портен USB C KVM Switch.

Главните карактеристики

Избор на клиент