.

.

Генерички Помине Clippers Поставите Ноктот Nipper Нерѓосувачки Челик Тешко Ноктите Тример Преносни Ноктот Ноктот Clippers за Ingrown или Дебели Ноктите Мажи Жени - Црна

Генерички Помине Clippers Поставите Ноктот Nipper Нерѓосувачки Челик Тешко Ноктите Тример Преносни Ноктот Ноктот

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет : Ова помине ножици поставени се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и ABS, остар и не е лесно да ' рѓа. 4-во-1 Помине Clippers Комплет : 1x ноктот ножици, 1x нокти датотека, 1x мртвите кожата вилушка, 1 xtoenail lifter.Ноктот Clipper : пети ноктите clippers со ABS, анти-пропадна рачка, удобно и труд заштеда, ноктот клешти со двојно извори може да биде вклучен.Ноктот и Нокти Нокти Датотека : Нокти датотека алатки, двојно страни текстури да поднесе ноктите лесно да се направи вашите нокти парична казна.Подарок : ноктите clippers е одличен подарок за Денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Татковци Ден и Мајки Ден.Опис : - Висок квалитет : Ова помине ножици поставени се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик и ABS, остар и не е лесно да ' рѓа. - 4-во-1 Помине Clippers Комплет : 1x ноктот ножици, 1x нокти датотека, 1x мртвите кожата вилушка, 1 xtoenail lifter. - Ноктот Clipper : пети ноктите clippers со ABS, анти-пропадна рачка, удобно и труд заштеда, ноктот клешти со двојно извори може да биде вклучен. - Ноктот и Нокти Нокти Датотека : Нокти датотека алатки, двојно страни текстури да поднесе ноктите лесно да се направи вашите нокти парична казна. - Подарок : ноктите clippers е одличен подарок за Денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Татковци Ден и Мајки Ден.Големина на Табела : Големина : прибл. 18×12×3cm/7.09×4.72×1.18 inch Package Вклучува : 1 Парче Ноктот Scissors1 Парче Помине File1 Парче Мртвите Кожата Fork1 Парче Ноктот Lifter Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент