.

.

Снопови М. 2 SSD Куќиште и USB C до LAN 2.5 G Адаптер, ANKMAX UC31M2 + UC312G2, за MacBook Pro/Воздух, iPad Про и Thunderbolt 3 лап-топ компјутери

Снопови М. 2 SSD Куќиште и USB C до LAN 2.5 G Адаптер, ANKMAX UC31M2 + UC312G2, за MacBook Pro/Воздух, iPad

DEN 1607.76

Пристапност
Во достапна форма

[Важна Забелешка : ] Пред да го користите 2.ANKMAX UC31 M2 【Најновите Висок Квалитет Господар Чип 】- со Користење на најнова висока-перформанси контролер IC RTL9210 B чип, тоа Најновите Висок Квалитет Господар Чип 】- со Користење на најнова висока-перформанси контролер IC RTL9210 B чип, тоа може да го поддржи две М. 2 SSD Куќиште за NVMe + SATA М.Вистинските трансфер брзина до 930 MB/s, што е 6-8 пати побрзо од традиционалните надворешни HDD.Пренос на големи количества на податоци и резервна копија на датотеките и 4 K видеа во прашање на секунди.ANKMAX UC31 M2【USB3.Ankmax UC312 G2 【Најновите Висок Квалитет Господар Ch Plug & Игра 】систем кој може да се користи веднаш со вметнување тоа без возач : Win8 / 10, Mac Os X 10.6 или подоцна.ТОПЛИНА МЕНАЏМЕНТ - Професионални Алуминиум Случај.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Алуминиум Легура Школка】- Ултра-тенок алуминиум легура sandblasted школка. 2 NVMe+SATA SSD Куќиште UC31 M2 и USB C до LAN 2.Моќ извира покриени од еден ден.5 G Ethernet] USB Тип В за RJ45 Жичана LAN Адаптер : 2.Компатибилен со повеќе оперативни системи, Windows, Mac OS, Linux, Android,i OS.Сигурна и стабилна така може да го симнете најголемите датотеки без да се грижиш за мешање.1 Голема Брзина 】- Со помош на USB 3.5 G Адаптер UC312 G2 Ankmax UC312 G2 USB-C до 2,5 G Ethernet Адаптер [2500 Mbps Врвен Стриминг] USB C до Gigabit Ethernet Адаптер поддржува висока брзина широкопојасен до 2. [Одлично компатибилност] Поддржува КОМПЈУТЕР / таблет со Тип-C порта и Thunderbolt порта 3.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.1 : Може поддршка 2500 BASE-T податоци со префрлување на податоци го оценувате до 5 Gbps Стабилна : Комуникација брзина може да биде контролиран автоматски во зависност од интернет средина.1 Gen2 интерфејс, тоа може да се постигне до 10 Gbps екстремна брзина перформанси на уреди со USB C или Thunderbolt 3 интерфејси.5 Gb E Адаптер, ве молиме посетете ANKMAX официјалниот веб-сајт FAQ да се запознаат со симнување и инсталирање на најновите возачот за подобро искуство.ЗАБЕЛЕШКА : за Да стигнат до 2500 Mbps, бидете сигурни дека за да се поврзете CAT6 или подобро Ethernet кабел и 2500 Mbps рутер.Уживајте во филмови, ТВ емисии, игри и интернет пребарување, без одлагање. 2 NMVe и SATA SSD во исто време, и може да се сместат до 2 TB на чување (не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент