.

.

Табела тркач Памук, Лен Табела Тркач Салон Марами Ретро Селски Штала Дрво Теал Зелена Brown Burlap Правоаголна Маса Амбиент Оркестарот за Свадба Партија Празник Вечера ?

Табела тркач Памук, Лен Табела Тркач Салон Марами Ретро Селски Штала Дрво Теал Зелена Brown Burlap Правоаголна

DEN 1601.52

Пристапност
Во достапна форма

Препорачуваме Tablecloth - Направени со супериорен одделение памук и Лен.Тоа не се носат или солза лесно, и се карактеризира со силен topstitching да се избегне протриване & лабава завршува, а неговата светла отпечатоци нема да избледи и после повеќе мие, кои ви даваат многу години на употреба!.Добро Направени Крпа Салфети - Мерки 33x160cm , 33x180cm , 33x210cm , 33x250cm во големина, соодветни за маса која може да седиште 4-6 луѓе.Нашите Tablecloths Одлична За Многу Настани - Нашиот добар квалитет табела тркач направите вашите посебни моменти дури и повеќе незаборавни, совршен за семејство вечера, роденден, свадба, fiesta, graduations, празнувања, денот на благодарноста, божиќ, ноќта на Вештерките, базен партија и племенски партија.Лесно Да Се Грижи Место Душеци - Машина Перат.Машина за миење со ладна вода, на нежен циклус & собори сува ниска.Не кајгана нив.Мала до средна железо ако е потребно.Персоналните Сопствени Дизајн Табела ги Опфаќа - Оваа елегантна табела тркач може да spruce до јадење, foyer, конзола или кафе маси додека се уште се покажувате на површината на мебел,Поставете растенија или други centerpieces на врвот нашите издржливи и долготрајни табела тркач за да ажурирате некој простор,го прави вашиот живот со стил.Ажурирање на вашиот дома декор со оваа атрактивна маса тркач.Оваа табела тркач е совршен украс за домот, кујна, трпезариска, свадба, забава, банкет или голем дар за anyone Perfect за повеќето Правоаголна маса, Тркалезна маса и Градски маса, тоа не само што може да ги красат Трпезариска маса, но, исто така, Кафе на маса, Кабинет, Салон, и ТВ стојат, etc Package Вклучува : 1 x табела runner Size забелешка : големината не вклучуваат tassels.ве молиме уверете се колку overhang што би сакале.Миење : Машина перат, рака мие recommended Note : Поради различни методи на мерење ќе се неколку отстапувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент