.

.

Такт се Префрлите Чувствителни Микро Прекинувач, Безбедно Микро Граница Вклучите Еден Лимит на Микро Прекинувач Еден Тип Z-15GW22-Б Долг животен Век за Играчка Airtry

Такт се Префрлите Чувствителни Микро Прекинувач, Безбедно Микро Граница Вклучите Еден Лимит на Микро Прекинувач

DEN 676.56

Пристапност
Во достапна форма

Прицврстени со завртки, постабилна, побезбедна и подобра заштита перформанси.Овие електрични прекинувачи може да се actuated со многу малку физичка сила.Еден тип на прекинувач има 1 нормално отворен контакт и 1 нормално затворен контакт.Направени од високо квалитетен материјал, овие прекинувачи имаат долг животен век.Постојат вкупно 10 парчиња се префрла во овој сет дека можете да го користите за многу проекти.Овие електрични прекинувачи може да се actuated со многу малку физичка сила.Направени од високо квалитетен материјал, овие прекинувачи имаат долг животен век.Еден тип на прекинувач има 1 нормално отворен контакт и 1 нормално затворен контакт.Постојат вкупно 10 парчиња се префрла во овој сет дека можете да го користите за многу проекти.Прицврстени со завртки, постабилна, побезбедна и подобра заштита перформанси Спецификации : Модел : Z-15 GW22-Б Тип : Еден, 1 NO 1 NC Оценет Напон : 250 V Номинална Струја : 15 A Количина : 10pcs Тежина : 340g(прибл.) Пакетот Вклучува : 10 x Прекинувачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент