.

.

Мраз Scraper Deicing Стружење Алатка во Облик на Конус Снег Deicer Wiper Зима за Rearview Огледало Шофершајбната Автомобил, Автобус, Камион 3 Pack (црвено)

Мраз Scraper Deicing Стружење Алатка во Облик на Конус Снег Deicer Wiper Зима за Rearview Огледало Шофершајбната

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален Инка Дизајн : во Облик на Конус мраз scraper може да се користи како scraper или инка.Добар Квалитет : Нашата мраз scraper Направени од високо квалитетни пластични за издржливост.Уникатен Дизајн : единствена заострените дизајн го прави тоа повеќе сакаат да се справат и да ги користите за вашиот автомобил.Лесно да се Носат : Нашите хокеј на гребење за автомобил шофершајбната е многу помал од традиционалните deicer.Можете да го стави во ковчег и го користат во било кое време без преземањето премногу простор.Гаранција за квалитет : Ние се обезбеди со задоволителна услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Features The уникатен заострените дизајн го прави тоа повеќе сакаат да се справат и да ги користите за вашиот автомобил.Нашите хокеј на гребење за автомобил шофершајбната е многу помал од традиционалните deicer.Можете да го стави во ковчег и го користат во било кое време без преземањето премногу простор.Ние обезбедуваме со задоволителна услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Спецификации : Количина : 3pcs Material : plastic Color : red Size : 13cm/5 инчи во дијаметар Пакетот вклучува : 3 x Мраз Scraper NOTEPlease Understand Due за рачно мерење, тоа им овозможува на 1-2(mm) несовпаѓање.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Главните карактеристики

Избор на клиент