.

.

Inomata Јапонски Пластични Washboard Перење Одбор

Inomata Јапонски Пластични Washboard Перење Одбор

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Сина боја * големина : 13 L x 6 w x 1in h.Одлично за деца за учење.Направени од високо влијание пластични се организираат и да се зачува простор.Направен во Јапонија.Јапонски деца учење пластични washboard перење одбор.Направен во јапонија.Направени од високо влијание пластични се организираат и да се зачува простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент