.

.

ACONAG Нерѓосувачки Челик Види Хривнија 18 20 21 22 23 24mm Сина, Сребрена Метал Watchbands Рака Пати Распоредување Затворач (Боја : Средината Бранеа, Големина : 18mm)

ACONAG Нерѓосувачки Челик Види Хривнија 18 20 21 22 23 24mm Сина, Сребрена Метал Watchbands Рака Пати Распоредување

DEN 1692.00

Пристапност
Во достапна форма

Бендот ширина : 18mm 20mm 21mm 22mm 23mm 24mm.Бендот боја : Сребрена / Сино.Бендот должина : околу 180mm (тока затвори).Бендот Материјал : Цврсти нерѓосувачки челик.Пакет : 1pcs види бенд ,2 парчиња пролет барови и мала алатка.Нерѓосувачки Челик Види Хривнија 18 20 21 22 23 24mm Сина, Сребрена Метал Watchbands Рака Пати Распоредување Затворач Види Accessories Band ширина : 18mm 20mm 21mm 22mm 23mm 24mm Band боја : Сребрена / Blue Band должина : околу 180mm (тока затвори)Бенд Материјал : Цврсти нерѓосувачки steel Package : 1pcs види бенд ,2 парчиња пролет барови и мала алатка.

Главните карактеристики

Избор на клиент