.

.

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Јапонски Традиционални Кралска Сина Геометриски Копчето Шема Пот Wicking Doo Партал Beanie Ладење Шлем Лагер Bandana Chemo Капа за Мажи и Жени

HUI ЏИН ПРОДАВНИЦА Јапонски Традиционални Кралска Сина Геометриски Копчето Шема Пот Wicking Doo Партал Beanie

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од дише полиестер и памук пот крпа, меки и удобни, перат, не е лесно да исчезнат, погоден за сите-ден се носат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Рака Мие Само.Информации за производот Стил : унисекс работа капа Материјал : полиестер, памук, Големина : капа горниот дијаметар 7in/18cm Пакетот вклучува : 2 × работа капи Карактеристики : дише, трајни, удобни, меки и пот-абсорбента Перење инструкции : рака мие или машина за миење на собна температура, може да се суши, не кајгана Практични Копчето и Sweatband Дизајн : нашата bouffant капи дизајниран со копчиња на двете главата на страна и вграден во sweatband низ пред крајот, може ефикасно се апсорбираат потта од вашиот челото, чувајте ги вашите остане свеж и сув, избегне влијанието врз вашата работа, ви овозможи да носат тоа за долго време, се ' уште се удобно.Sweatband Дизајн : капа е вграден во sweatband на внатрешната страна на челото, кои можат брзо и лесно да се апсорбираат потта од челото, одржување на челото сува и спречување на пот од вливаат во очите за да се избегне влијанието врз работата.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Широк Апликации : вратоврската назад капи се погодни за двете жени и мажи, може да помогне да се поправи фризури и да ја задржите вашата коса чиста и сува, кој може да биде широко се применува како убавина спа капи, готвач капи, работни капи, чистење капи и повеќе, носи многу погодности за секојдневниот живот Известување : * вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.Тоа е идеален подарок за пријатели, соседи, членовите на семејството, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент