.

.

Децата Бања Пешкир со Неговото,Крпа Маскирани Бања Наметка за Деца 23.7X23.7inDog, Бакнеж Крпа Наметка

Децата Бања Пешкир со Неговото,Крпа Маскирани Бања Наметка за Деца 23.7X23.7inDog, Бакнеж Крпа Наметка

DEN 1984.80

Пристапност
Во достапна форма

Високо квалитетен материјал.Висок квалитет на тери крпа материјал, повеќе абсорбента од други бања крпи, исклучително мека и кожа-friendly; апсорбира влага брзо од кожата; дише, топло и удобно да се носат, машина перат и брзо сушење.Удобен дизајн : Маскирани крпа суши косата побрзо, чува деца потоплите, спречува настинка и го намалува штетните удар-сушење за мали момчиња.Разноврсна : идеален за сурфери, windsurfers, kitesurfers, пливачи и повеќе.Исто така погоден за сите семејни празници, изградена-во худ им помага на сува коса и штити од ветер на студените денови.Супер разновиден.Мора да се за подароци премногу!.Едноставно симпатична : тоа е симпатична малку обрасци и маскирани форма за капење забава и snuggling дома, по пливање или забава ден на плажа!.Услуга.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе обезбедиме одговор во рок од 24 часа!. 【 Материјал Опис 】крпа【Применливи сценарија】Тоа е погоден за завиткување на целото тело по туширање, сурфањето, пливање, и брзо се апсорбира водата да се постигне размена на инстант освежување чувство.【 Перење инструкции 】Тоа може да биде рака-изми или машина-измиени.Не се впие за долго време.Не кајгана.Температурата на перење течни не треба да надминува 45ºC.

Главните карактеристики

Избор на клиент