.

.

Сојузничките Месинг ПР-HTL/24-5 Престиж Кралска Збирка 24 Инчен Воз Рек Крпа Полица, Масло Протри Бронза

Сојузничките Месинг ПР-HTL/24-5 Престиж Кралска Збирка 24 Инчен Воз Рек Крпа Полица, Масло Протри Бронза

DEN 385.92

Пристапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Лесна инсталација со вклучена монтажа хардвер.Достапни во различни живот дизајнер завршува.Простор за заштеда на енергија и хармоничен дизајн.Производи се обезбедени со ограничено траење.Додадете стилски допир на вашата бања со оваа елегантна воз рек крпа полица.Нашите разноврсна дизајн го прави ефикасно користење на вашиот простор.Оваа елегантна воз решетката е создаден од најдобрите солидна месинг материјали.Нашите високо квалитетни дизајнер завршува се рака полиран до совршенство.

Главните карактеристики

Избор на клиент