.

.

YUTOOL Ксенон HID Фарови,Пар H7 35W Автомобил Ксенон HID Фарови Замена Крушка Светилка 3000K-15000K DC12V (15000K)

YUTOOL Ксенон HID Фарови,Пар H7 35W Автомобил Ксенон HID Фарови Замена Крушка Светилка 3000K-15000K DC12V (15000K)

DEN 1641.60

Пристапност
Во достапна форма

Штедење на енергија, долг животен век.Се КРИЕШЕ осветлување технологија се применува.Огромен адаптибилност, лесна инсталација.Се одразува патот белези и знаци подобро.Подобрување на видливоста во ноќта & лошите временски услови.Карактеристики : 1. Штедење на енергија, долг животен век. 2. Се КРИЕШЕ осветлување технологија се применува. 3. Огромен адаптибилност, лесна инсталација. 4. Се одразува патот белези и знаци подобро. 5. Подобрување на видливоста во ноќта & лошите временски услови.6. Го прави вашиот автомобил изгледа уникатен и луксузен.Спецификации : Производ : Автомобил Ксенон HID Светла Светлина Тип : H7 Моќност : 35 W Напон : DC12 VColor Температура : 3000k, 4300k, 5000k, 6000k, 8000k, 10000k, 12000k,15000k Пакет се Вклучени : 2 X Ксенон HID Фарови.

Главните карактеристики

Избор на клиент