.

.

Маникир Поставена 19pcs Мултифункционален Нерѓосувачки Челик за Нега на Нокти Акни Extractor Помине Clipper Поставите Педикир Уво ги Собереш Чешлање Пинцети Тример Педикир

Маникир Поставена 19pcs Мултифункционален Нерѓосувачки Челик за Нега на Нокти Акни Extractor Помине Clipper

DEN 1525.68

Пристапност
Во достапна форма

Изработени од нерѓосувачки челик, со висока цврстина, силни и издржливи, секој раб постојано се полира да има удобен зафат и да ви даде мазни и чисти се сече.Овој сет содржи 19 парчиња, вклучувајќи рака грижа, нога нега и лицето за нега на алатки.Секоја алатка е внимателно направена за да се задоволат различните потреби во секојдневниот живот.Поставена е во вашата рака и лесно.Преносни големина, можете да го стави таму каде што сакате, како што се чанта, автомобил, куфер, канцеларија, итн.Тоа е многу погоден за патување или го користите дома.Ова нокти педикир постави речиси секој има нешто што треба во секојдневниот живот.Тип на производ : Ноктите Clipper Set Product материјал : не ' рѓосувачки steel Color : црна, сива црна orange Size : Сите алатки се околу помеѓу 6 cm и 13 cm Product тежина : околу 400g Product функција : нокти / уво ги собереш / помине clippers, итн.Пакетот вклучува : 1 * помине clipper сет (19 парчиња)Карактеристики : криви на работ, висока цврстина, отпорност на resistancenote : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Тоа е неверојатен подарок за вашето семејство или пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент