.

.

Lorex 8MP 4K LNB8111B Куршум Камера 2-Пакет

Lorex 8MP 4K LNB8111B Куршум Камера 2-Пакет

DEN 1848.00

Пристапност
Во достапна форма

Ultra HD 4 K image sensor испорачува 4x на детали од 1080p.IR ноќ визија опсег до 130ft (40m) во амбиентниот светлосни и 90ft (27m) во целосна темнина.H.265 нуди значителен проток и видео складирање заштеди во текот постари компресија технологии, проширување на износот на видео зачувани на хард диск.Широк агол 88° поле на гледање (хоризонтална).Ладна клима способност (-22°F / -30°C).Додади ја оваа моќна две-пакет за индустрија-водечки 4 K (8 мегапикселна) IP камери за безбедност за да се обезбеди дека ќе се прима максималното ниво на детали и јасност на располагање.Овие 4 K безбедносни камери ќе го оставам ништо да имагинацијата.Тие ќе ја испорача кристално јасна безбедност на снимката, а да не зборуваме за зголемена способност да зумирате на далечни објекти без драстично намалување на квалитетот на сликата.Тие исто така имаат неверојатна инфраред ноќ визија способности, широк агол 88° областа на ставови, и целосно водоотпорна метални куќишта.

Главните карактеристики

Избор на клиент