.

.

adidas Оригинали Светилник 4.0 Прилагодливи Snapback Капа, Една Големина

adidas Оригинали Светилник 4.0 Прилагодливи Snapback Капа, Една Големина

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 97% Полиестер, 3% Spandex.Предвремени затворање.СТРУКТУРИРАНИ ОДГОВАРА : Оваа капа има цврста структура на предниот дел на круната.ПРИЛАГОДЛИВ : На snapback затворање овозможува за прилагодливи одговара за речиси сите големини затворање.ДИШЕ : Оваа капа е дизајниран да се дише, да се задржи кул на најжешките денови.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Оваа капа е направен од лесен 3% Spandex, Ткаени, 97% Полиестер, Ткаени.СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Бидејќи на својот едноставен дизајн и квалитет на материјалот, оваа капа е совршен за секојдневна употреба, без оглед на пригода!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На светилник precurve има обликот и изгледот кои ви се познати во бејзбол капа со неколку модерни пресврти.карактеристики вклучуваат перфорирани 3 ленти, лесни полиестер, заварени trefoil лого на предната страна, и прилагодливи предвремени затворање за обичај се вклопуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент