.

.

Господин Свеќа - Цилиндричен Стакло Отвори Заврши Ураганот Вазни - Светилка Нијанси Замена (4.85 x 12)

Господин Свеќа - Цилиндричен Стакло Отвори Заврши Ураганот Вазни - Светилка Нијанси Замена (4.85 x 12)

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА : надворешен Дијаметар : 5" - Внатре Дијаметар : 4.85" - Висина : 12".Намалување Полиран Rim - Не Дното.Количина : 1. МУЛТИ УПОТРЕБА : Совршен за аранжмани, centerpieces или дома декор, овие вазни се исто така голема како свеќи на сопствениците.Современа носител на голема цена!.ДОМОТ : Овие урагани encases вашиот свеќи и го спречува пламен од гаснење поради силна бриз.Florists, Свадба Planners и Дома Декоратерите ќе уживаат заштеди со нашите чисто Стакло Урагани со намалена цена.Тие се подготвени за итна испорака!.Големина : 4.85" x 12".

Главните карактеристики

Избор на клиент