.

.

Zyyini Безжична Тастатура, 10in RGB Bluetooth Безжична Тастатура за Таблет/паметен Телефон/Лаптоп, Водоотпорен Dustproof, Плоштад Keycap Ултра-Тенок го исклучите Телефонската Тастат

Zyyini Безжична Тастатура, 10in RGB Bluetooth Безжична Тастатура за Таблет/паметен Телефон/Лаптоп, Водоотпорен

DEN 2292.00

Пристапност
Во достапна форма

10in Тастатурата - 10in проширува и зголемена обработка, во споредба со обичните 7‑инчен тастатура, има се повеќе и пошироко, копчињата за создавање на подобро искуство.Преносни Тастатура - Со брусен метал текстура и не се лизга тастатура панел, на тастатурата изгледа high‑end.Ултра Тенка Тастатура - Преносни и ултра‑тенок, тастатурата е многу погодно за вас да се носат на патување или за бизнис патувања.Широк Компатибилност - На тастатурата може да се користи со паметни телефони, таблети, лаптопи и десктоп компјутери.Водоотпорен и Dustproof - тастатура е водоотпорен и dustproof, и може да се реализира брзо пишување со добра рака чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент