.

.

UpBright 8.4 V AC Адаптер Компатибилен со Smart DIY Моторните Ролери Ролетни Нијанси се Вози Мотор 7.4 VDC 1000mAh Капацитет 7.4 V DC Батерија Напојува 8.4 VDC 8.4 V DC DC8.4V Напојување Полнач

UpBright 8.4 V AC Адаптер Компатибилен со Smart DIY Моторните Ролери Ролетни Нијанси се Вози Мотор 7.4 VDC 1000mAh

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 8.4 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Smart DIY Моторните Ролери Ролетни / Нијанси се Вози Мотор батерија напојува или Напојува од страна на Соларен Панел 7.4 VDC / 1000m Ah 7.4 V DC 7.2 VDC 7.2 V Батерија Капацитет 8.4 VDC 8.4 V DC Конектор за DC8.4 V 8.4 V 8.4 VDC Префрлување Класа 2 Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ (со Барел Круг Plug end).Up Bright Нова Глобална 8.4 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Smart DIY Моторните Ролери Ролетни / Нијанси се Вози Мотор батерија напојува или Напојува од страна на Соларен Панел 7.4 VDC / 1000m Ah 7.4 V DC 7.2 VDC 7.2 V Батерија Капацитет 8.4 VDC 8.4 V DC Конектор за DC8.4 V 8.4 V 8.4 VDC Префрлување Класа 2 Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Батеријата Мрежа ПСУ (со Барел Круг Plug end) CECCCROHS 100-240.

Главните карактеристики

Избор на клиент