.

.

Zyyini Свитлива Силикони Тастатура, 85 Копчиња USB Кабелска Водоотпорен Rollup Тастатура за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп, Нем и Мека Удобен, Лесно да се Носат(Виолетова)

Zyyini Свитлива Силикони Тастатура, 85 Копчиња USB Кабелска Водоотпорен Rollup Тастатура за Лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 369.36

Пристапност
Во достапна форма

Целосно Затворена Дизајн : Силикони тастатура е водоотпорен, прашина доказ, масло доказ, киселина доказ, и може да се користи во било суровата средина.Лесни Преносни : Меки силиконски тастатурата може да се crimped и полнети во торба на волја, која е удобен за носење и да се зачува простор.Различни Бои : Свитлива силикони тастатурата ги има различни бои, шест бои може да биде избран и за повикување текст никогаш нема да падне и нема да исчезнат.Mute Копчето : 85 копчиња силикони тастатура е тивок кога прислушување, што може да се постигне целосно го исклучите без да влијаат на членовите на семејството' спиење.Мека Удобно : Rollable тастатура има добра еластичност, меки и удобни допир, удобно рака чувство, и заштитува прсти од повреда.Како да го Користите : Plug and play Спецификација : Предмет Тип : Силикони Тастатура Материјал : Силикон Број на Копчиња : 85 Копчиња Функција : Водоотпорен, Dustproof, и Молчи Интерфејс : USB Температура Опсег : Температурна Разлика Помеѓу -40-80℃ Пакет Листа : 1 x Силикони Тастатура.

Главните карактеристики

Item Type:
Silicone Keyboard
Material:
Silicone
Number of Keys:
85 Keys
Function:
Waterproof, Dustproof and Silent
Interface:
USB
Temperature Range:
Temperature Difference Between -40-80℃
Package List:
1 x Silicone Keyboard :
Избор на клиент