.

.

ZZMOQ автомобил обратен Камера, Rear View Camera, за Ауди 4M0980556A Автомобил Додатоци

ZZMOQ автомобил обратен Камера, Rear View Camera, за Ауди 4M0980556A Автомобил Додатоци

DEN 4383.60

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 170 ултра-широк агол леќа, водоотпорен, прашина-доказ, анти-магла, high-definition анти-магла, ноќ визија, супер широк агол ви овозможува да видите панорамски поглед на задниот дел на возилото за време на возењето, за подобро да ви помогнат парк.Водоотпорен : автомобилот задни приказ на камерата е IP68 водоотпорен, дури и во тешки дожд, автомобилот задни приказ на камерата исто така, може да се изврши одлични функции.High-definition : задниот дел На возилото-видете камера има 170-степен агол на гледање и агол, која може да обезбеди голем поле на гледање зад вас на вашиот монитор, правење на вашиот обратен побезбедно.Едноставен за инсталација : не треба да се вежба, камерата може да биде лесно да се инсталира на вашиот табличка CCD чип сензор со ноќно функција, е вашиот совршен паркинг помош.Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата лиценца плоча светлина или инсталација локација и големина на AV порта за да се избегне погрешна купување.Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Спецификации : Тип : Rear view camera Ноќ визија : Да Материјал : Пластични Агол : 170 ° широк агол Напојување : DC 12 V Карактеристики : Ултра широк агол поле на гледање ги исполнува сите напред или назад потреби.Опремени со точна оддалеченост скала линија екран функција за точни паркинг и обратно движење.IP68 Водоотпорен, безбедна, flips, дури и на дождливите денови.Камерата е, исто така, отпорност, подобрување на перформансите и обезбедување на безбедно возење.Пакет : 1 * Автомобил задните приказот на камерата за Известување : -Ние нудиме јасни слики и OEM дел броеви, Проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека на објектот се вклопува во вашиот автомобил. -Бојата на објектот во сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, поради разликата во осветленост и монитор.Мерење толеранција е +/- 1-3 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент