.

.

2 мл Зелена МИЛЕНИЧЕ Бостон Круг Шишиња w/ Црна Третман Пумпи

2 мл Зелена МИЛЕНИЧЕ Бостон Круг Шишиња w/ Црна Третман Пумпи

DEN 1737.12

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 2 оз, Вратот Крај : 20/410. Димензии : 105 (H) x 39 (D), Случај Тежина : 1.85 lb.Материјал : Зелена ПЕТ Пластика.Капа : Црна Третман Пумпи. 48 Шишиња по Случај.Зелена МИЛЕНИЧЕ бостон круг шишиња вклучуваат црна издавање пумпи и доаѓаат во различни големини.1, 2, и 4 мл шишиња се на располагање со црна третман пумпи кои функција за заклучување механизам на вратот и издава .25 кз на производ по пумпа.8 мл шишиња се нудат со црна лосион пумпи, кои се издаваат 0.5 ml на производ по мозочен удар и се испраќаат во заклучена состојба.Третманот пумпи биле заменети со нови пумпи на февруари 13, 2020 година. Научете за НОВ третман пумпи тука!.

Главните карактеристики

Избор на клиент