.

.

ЈОВАН-341 Smart Прстен Нова Технологија Магија Прст за Android, Windows NFC Телефонот Smart Додатоци (Црна, 11)

ЈОВАН-341 Smart Прстен Нова Технологија Магија Прст за Android, Windows NFC Телефонот Smart Додатоци (Црна,

DEN 715.20

Пристапност
Во достапна форма

✔Опис на производот : smart прстен е модерен и удобен за носене електронски производ кој е во состојба да се поврзете со смартфон преку Near Field Communication (NFC) да се заврши функција на вршење и на размената на податоци.Дизајниран со високо ниво на отпорност на вода, тоа може да се користи без никакви напојување.Вградени со NFC чип, тоа може да бидете конектирани само со еден паметен телефон со NFC функција. ✔Детални операции : Поставете го smart прстен во рамките на областа за NFC на паметен телефон за да се изврши : отклучување на екран, стан кодот за отклучување, стан брзо лансирање, име картичка и РАЧНО информации испраќање и читање, итн. ✔ Упатство за употреба : Прво, проверете дали вашиот smartphone ги има NFC функција.Тоа обично може да се најде во system settings.Ако не се релевантни опции се најде контакт со производителот пост-продажна поддршка или да пребарувате на Google ако паметен телефон модел има NFC функција и потврди неговиот NFC.Ако вашиот smartphone ги има NFC функцијата, вклучување на NFC се префрлат, search your app store за софтверот кои се применуваат NFC, за да ги даунлоадирате и инсталирате. ✔ Започнете NFC СТАН, вршење на активности според инструкциите.Бидејќи NFC е near field communication технологијата, Усогласување на црна обланда на површината на прстен со NFC позиција во близина на камерата на задниот дел од телефонот, така што тоа може да се почувствував!Оваа уреди со покажувач на далечина е само 1-2 mm за да се избегнат неуспех во читање и пишување.✔Стил : Smart Прстен Нови ПРСТЕНИ за Мажи технологија Накит. ✈️✈️ ИСПОРАКА УСЛУГА Ние ги користиме Купи Превозот испорака услуга, ова е стандард за испорака, можете исто така да изберете побрзо забрзана испорака!и можете да видите и да ги следи целиот процес.Доаѓањето време во сад е околу 5-9 работни дена.Подолу цената на правото На пристигнување време на купување страница е само за референца и може да се игнорира!!!.

Главните карактеристики

Избор на клиент