.

.

Сакам Топло Татковци Гуми Опфаќа Водоотпорен Прашина-Доказ Гуми Опфаќа Тркала Капак (14-17inch)

Сакам Топло Татковци Гуми Опфаќа Водоотпорен Прашина-Доказ Гуми Опфаќа Тркала Капак (14-17inch)

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина 14 Инчен Одговара За Дијаметар : 23~27in ; Големина 15 Инчен Одговара За Дијаметар : 27~29 Инчен ;Големина Од 16 Инчи се Вклопуваат За Дијаметар : 29~31 Инчен ; Големина 17 Iinch Одговара За Дијаметар : 31~33inch.Мулти Функција - Водоотпорен, Силна Wearability, Избришете-Чиста Винил Со Мека, Не-Нула Поддршка.Помага Да Се Заштитат Од Сонце, Дожд, Кал, И Други Елементи.И Силно Ја Подобрува Вашето Возило Изглед.Висок Quslity Материјал - Нашите Резервни Гуми Поклопецот Се Направени Од Високо Квалитетна Полиестер Материјал, Thickest Материјал Во Пазарот.Со Не-Нула Мека Подлога.Elasticized, Дише И Издржлив Материјал ,Што Го Одржува Обликот На Било Температура.Додатоци : Најлон Мозок И Тока, Прилагодлива Големина, Лесен За Инсталација И Отстранување, Без Потребни Алатки.Инструкции За Перење : Ги Чисти Со Партал.

Главните карактеристики

Избор на клиент