.

.

Jekiyo Јасно Пластика Складирање Бин, 6 Четвртиот Latching Кутија Tote со Капак, Сет од 2

Jekiyo Јасно Пластика Складирање Бин, 6 Четвртиот Latching Кутија Tote со Капак, Сет од 2

DEN 565.20

Пристапност
Во достапна форма

Големина е 11"x7.87"х5.7".Преку изградба премија од пластика, овие садови се цврсти доволно.Јасно изглед дизајн, што има за цел обезбедување на соодветни погодности.Убаво за home/училиште/украси/Лего/занаети складирање.Кец чување на кутии за поставување за да ги задоволи вашата потреба на пристапна цена.

Главните карактеристики

Избор на клиент