.

.

Двојно Пушка Торба | 2 Пушки + 2 Пиштоли Tuckable Ранец Ремени | БОРБА ВЕТЕРАН во СОПСТВЕНОСТ на КОМПАНИЈАТА | Водоотпорен Поместена Lockable Карабин или Долго Пиштол Случај

Двојно Пушка Торба | 2 Пушки + 2 Пиштоли Tuckable Ранец Ремени | БОРБА ВЕТЕРАН во СОПСТВЕНОСТ на КОМПАНИЈАТА

DEN 1198.80

Пристапност
Во достапна форма

⭐️ БОРБА ВЕТЕРАН ВО СОПСТВЕНОСТ НА КОМПАНИЈАТА!Јас стојам на страна и се произведуваат само производите што се користат за мене како војник. ✔ ТРАЈНИ ИЗГРАДБА + LOCKABLE + ВОДООТПОРЕН - Направени Со Тешки Индустриски 600 D ПВЦ Најлон И Ултра Долготрајни Lockable Водоотпорен Патентите. ✔ 2 ПУШКИ + 2 ПИШТОЛА + ОТСТРАНЛИВ СНИМАЊЕ ПОДЛОГА - Оваа торба ќе се сместат 2 пушки, 2 пиштоли, сите на вашиот mags и муниција, ПЛУС отстранлив снимање подлога па вие не мора да се постават во нечистотија!. ✔ РАНЕЦ ИЛИ РАКА НОСАТ - Оваа торба е дизајниран за да ви овозможи да го носат како ранец за да се ослободи вашиот други раце за вршење на муниција, спектар, чанти, итн.Назад пак ремени лесно може да се архивиран нагоре и надвор од патот кога не е во употреба. ⭐️ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА И 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Без проблеми 100% задоволство гаранција со секоја пушка торба и ДОЖИВОТНА гаранција вклучени со купувањето.Ние сме вистински САД компанија со вистински луѓе одговарање на телефони за да одговориме на вашите прашања и чест гаранција тврдења!.

Главните карактеристики

Избор на клиент