.

.

Електрични Коса Clipper, Брада Тример За Мажите, Професионални USB Брада Тример Брада Хлапак Коса Тример Хлапак Машина за Сечење Стил Алатка Црна за Берберот Салон

Електрични Коса Clipper, Брада Тример За Мажите, Професионални USB Брада Тример Брада Хлапак Коса Тример Хлапак

DEN 3732.24

Пристапност
Во достапна форма

【3 средување чешли】 Професионални Коса Тример водич чешел со 3 различни големини, ги исполнува различни барања.различни должини, лесно може да се монтира на сечилото на главата, при што растојанието помеѓу ножот и скалпот може да биде контролиран по желба. 【Хуманизирано дизајн】 Изглед на метал алуминиум цевка, не се лизга и лесно да се зафат, носат-отпорни, не-исчезнува.Брада Тример Опремени со проѕирна заштитна маска за машина главата, да се спречи, парична казна, скршени влакна од добивање заглавени во моторот. 【Безбедност брада тример】 Електрични коса clipper Усвојува Т-облик машина главата, ножот е концизен без заглавен коса, безбедно и брзо сечење на косата.Нерѓосувачки челик виси носителот, не го блокира погледот при сечење на косата, добри топлина дисипација перформанси. 【Водоотпорен Брада Хлапак】 Брада Тример со Полно тело, водоотпорни, со полно тело, перат, водоотпорен, може да се користи за суво/влажно, безбедно да се користи, се чувствуваат слободни да го користите и лесно да се чисти. 【USB полнење дизајн】 USB полнење и приклучок во двојна употреба, можете да го користите додека се полни, удобен и практичен, глобалните универзални напон и повеќе адаптер владата обезбеди удобност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Clipper Боја црна, Моќност : 10 W влезен Напон : 5 V-1000 MA капацитетот на Батеријата : 1500m Ah време на Полнење : 2.5 H работно време : 5 часа Пакет Листа : 1 x коса clipper 3 x граница чешли 1 x чистење со четка 1 x прирачник 1 x USB кабелот 1 x машина главата заштита cover Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќа број, поштенски код)Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт us We ќе ви послужи wholeheartedlybest желби.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Clipper
Color black :
Power:
10W
Voltage input:
5V-1000MA
Battery capacity:
1500mAh
Charging time:
2.5H
Usage time:
5 hours
Package List:
1 x hair clipper :
3 x border combs :
1 x cleaning brush :
1 x manual :
1 x USB cable :
1 x cutter head protection cover :
Thank you for your choice and hope you have a happy shopping :
In order to ensure that you receive the package as soon as possible, please fill in the detailed address (street, house number, zip code) :
If you have any questions during use, please feel free to contact us :
We will serve you wholeheartedly :
best wishes :
Избор на клиент