.

.

LVSHANG Таблета Покритие за iPad Mini 4 / iPad Mini 2019 Гуми Текстура Shockproof TPU+PC Заштитни Случај со Преклопна Рачка Стојат Таблета Случај Капак (Боја : Црна)

LVSHANG Таблета Покритие за iPad Mini 4 / iPad Mini 2019 Гуми Текстура Shockproof TPU+PC Заштитни Случај со

DEN 599.52

Пристапност
Во достапна форма

Модел Одговара: Наменета исклучиво за i Pad mini 4 / i Pad Mini 201. НЕ се компатибилни со другите модели! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купите.Врши со Оценка На Силиконски и Тврда Пластика, тоа е цврсти и издржливи.Четири-агол воздушното перниче дизајн, анти-паѓа и шок-апсорбирање.Изградена во Kick-се Залагаме за Hands-Free Прикажување на : A иновативни потпирачот обезбедува крајната флексибилност и погодност овозможувајќи ви да гледате видеа и филмови со завидна удобност; Обичај се Вклопуваат За вашиот таблет, Целосен Пристап До Сите Функции, Без Да се Отстрани вашиот таблет; Заштита на вашиот таблет од гребнатини и прашина.Прецизно Сечење : Прецизни отвори на заштитник случај да се овозможи пристап до сите контроли и карактеристики на таблет, порт приклучоци блокови прашина и остатоци од пристаништата која се издолжува век на уредот.Исклучителен Подарок : концизен и дарежлив, не отстапува од вистинската дизајнот на таблет компјутер, се обезбеди одредена гаранција, и нежно да се покаже убавината на таблета.Тоа е идеален подарок за девојки, жени, момчиња, мажи и пријатели на Божиќ, годишнини и родендени.Вие не ќе го пропушти тоа!.Таблета Case Multi-слој напредна заштита : *Два-дел изградба на шок-апсорбирање на TPU и издржливи тешко поликарбонат*Лесно да го инсталирате : Вие не може да се стави на таблета во случај во неколку секунди, и флексибилен материјал обезбедува подобра заштита при обезбедувањето на вашиот лесна инсталација.Овој таблет случај е лесно да се чисти и може да се чистат, па нема потреба да се грижите за децата добивање на тоа валкани.*Изградена во Kick-се Залагаме за Hands-Free Прикажување на : A иновативни потпирачот обезбедува крајната флексибилност и погодност овозможувајќи ви да гледате видеа и филмови со завидна удобност*Тенок Одговара Обезбедува вашиот таблет Не Изгледаат или се Чувствуваат Гломазна*Совршена Заштита Од Гребнатини и Секојдневна Употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент