.

.

(Пакет 10) EFIELD 1/2 Инчи Компресија Тешки Целосна Порта Месинг Топката Вентил ,Доведе Слободно-10 Парчиња

(Пакет 10) EFIELD 1/2 Инчи Компресија Тешки Целосна Порта Месинг Топката Вентил ,Доведе Слободно-10 Парчиња

DEN 1703.76

Пристапност
Во достапна форма

10 Парчиња 1/2 Инчи Компресија Тешки Целосна Порта Месинг Топката Вентил.Добар за Употреба со Компримиран Воздух, Вода, Водовод или Масло. 600 PSI WOG/150 WSP (1/2" - 2") - -20-Степенот до 300-Степен Температура Работен Притисок е 150 PSIG Целосна Порта за Максимален Проток.Фалсификувани Бас Тело,Удар Од Доказ Месинг Матични Доведе Слободни Месинг,Челик се Справи w/Винил Зафат 3" Телесна Должина.

Главните карактеристики

Избор на клиент