.

.

ASUS РОГ Лузна 15 Игри и Забава Лаптоп (AMD Ryzen 9 5900HX 8-Core, 64GB RAM меморија, 8TB PCIe SSD, RTX 3080, 15.6 Full HD (1920x1080), WiFi, Победа 10 Про) со MS 365 Лични, Центар

ASUS РОГ Лузна 15 Игри и Забава Лаптоп (AMD Ryzen 9 5900HX 8-Core, 64GB RAM меморија, 8TB PCIe SSD, RTX 3080,

DEN 6479.76

Пристапност
Во достапна форма

Great Price Tech продава компјутери со сопствени/надгради конфигурации за да се подобрат перформансите на системот.2 Тип-C Gen2, приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо Џек.2 Gen1, 1 HDMI, USB 3., Windows 10 Про-64. 【Голема Брзина и Мултитаскинг】 64 GB DDR4 SODIMM; 240 W Напојување, 4-Клетка 90 WHr Батерија; Црна Боја., 1 Година од Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech).11 секира Wifi, Bluetooth 5.Вклучува Microsoft 365 Лични 1 Година Претплата за 1 User(Microsoft 365 Лични 12-Месечна Претплата, 1 лице Премиум Office апликации 1 TB One Drive cloud складирање PC/Mac;Годишна Чланарина;Работи на Windows, mac OS, i OS и Android), Dockztorm USB Хаб. 【Надгради】 Печат е отворена за Хардвер/Софтвер се надополни само за подобрување на перформансите.07lb1 Година Производителот гаранција од Great Price Tech (Професионално надоградена со Great Price Tech) Microsoft 365 Лични 1 Година Претплата за 1 User Model : QQ2-01024 Model Број : MC36512 Месечна Претплата Office Апликации 1 TB One Drive.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.2 Gen1, 1 HDMI, USB 3.6" Full HD (1920x1080) 300 Hz Освежете го Оценувате 16 : 9 IPS Display Ports/Слотови : , 3 USB 3.6 GHz, 16 MB Кеш, 8-Јадра)Складирање : 8 TB PCIe SSD (Solid State Drive)Меморија : 64 GB DDR4 ТАКА-DIMMGraphics : NVIDIA RTX 3080 8 GB GDDR6 Посветен Графика, VR Подготвени Оперативен Систем : Windows 10 Про-64 Connectivity : 802.3 GHz Процесор (до 4.6" Full HD (1920x1080) 300 Hz Освежете го Оценувате IPS Дисплеј; 802.

Главните карактеристики

Избор на клиент