.

.

Тексас Кошница Компанија Плитки Bushel Кошница

Тексас Кошница Компанија Плитки Bushel Кошница

DEN 321.36

Пристапност
Во достапна форма

Модел # : 135. Материјал : Дрво.Боја : Природна.Bushel големина.Висина : 7".Тексас Кошница Компанија Плитки Bushel Basket Great кошница да се користи при подигање јаболка, праски или портокали.Големи рачки ќе го направи тоа лесно да се носат.Модел # : 135 Материјали : Дрво Боја : Природна Bushel големина Висина : 7" Дијаметар : 16" Испорака тежина : 1.17 lb 281410.

Главните карактеристики

Избор на клиент