.

.

CREATCABIN 1 Кутија 40pcs 18K Злато Позлатен Earring Клипови Круг Рамен Грб Фах Earring Клипови Clip-за Earring Влошки Компоненти Не-Пирс на Уво Карики за DIY Earring Изработка на Накит 15.5 x 9mm

CREATCABIN 1 Кутија 40pcs 18K Злато Позлатен Earring Клипови Круг Рамен Грб Фах Earring Клипови Clip-за Earring

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

18 K ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН : Изработени од месинг 18 K злато позлатен, го прави да изгледа светкавиот и препознатлив под светлина, Силни и издржливи; Оцрни-отпорен;корозија и tarnishing, површината е мазна и да имате убава, сјајна,не исчезнува или деформација. 1 КУТИЈА 40 PCS : 40pcs x earring наоди злато димензии околу 0.35x0.57x0.31inch(14.5x9x8mm), поле големина : 7.4x7.2x1.7cm.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие earring рамки компоненти се многу лесен и удобен за не-прободен уши да се носат, без повреда на вашите уши.И можете да лепак cabochons, фотографии или од смола на тоа да се направи обетки повеќе атрактивни.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ : овие уво клип се одржа во јасна пластична кутија, лесно и практично да ги чувате и користите, во случајот на исчезнатите.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие clip-за обетки може да се користи за не-прободен обетки, DIY вашиот уникатен earring клипови и тоа ќе биде посебен подарок за вашите пријатели и семејство или само за себе.CREATCABIN 1 Box 40pcs 18 K Злато Позлатен Earring Клипови Круг Рамен Грб Фах Earring Клипови Clip-за Earring Влошки Компоненти Не-Пирс на Уво Карики за DIY Earring Изработка на Накит 15.5 x 9mm Бренд : CREATCABIN Материјал : Месинг 18 K Злато Позлатен Боја : Златна Употреба : Clip-за Earring Наоди Големина : Рамни Круг : за 0.35 инчен(9mm) широк, 0.57 инчен(14.5 мм) долго, 0.31 инчен(8мм) дебели, 40pcs; Пластична кутија : околу 7.4x7.2x1.7cm, 1pc.

Главните карактеристики

Избор на клиент