.

.

BENYA МАЧКА.Placemat, Печатени,Современ,Универзален,Единствена, Издржливи, Пластични Мат, Трпезариска Маса, Отпорни на Топлина, Табела Заштитник 11x17 инчен, Поставете 4 во П

BENYA МАЧКА.Placemat, Печатени,Современ,Универзален,Единствена, Издржливи, Пластични Мат, Трпезариска Маса,

DEN 456.00

Пристапност
Во достапна форма

Увезени;SIZE - Placemats на 4 парчиња, Секоја Една Мерки 11in X 17in (28cm X 44cm X 0.Место мат лесно да се чисти.СТИЛ : се Облекуваат Вашата Трпезариска Маса, Кафе на Маса, Вклучена Маса, Итн, Создавање на Гламурот И на пошироката околина Со Нашите Шарени Празникот на Маса Placemats.Врвот одделение исклучителна placemats ќе биде најдобар декорација и заштита на вашиот маси.Голема бои, prefect додатоци за вашата вечера табела.Исто така се Користи Кога Јадење Севкупно, за Време На Вечера, Bbq, Топла храна И Така Натаму; Нашите Трпезариска Маса Placemats Се Добар Избор За Маса Декорации.Тоа Може Да Се Задржи Вашата Трпезариска Маса, Канцеларија За Маса, Кревет Маса, Во Вратата, Полица, Трпезариска Маса Од Дамките И Гребнатини, И Да Додадете Уникатен Стил За Да Ажурирате Некој Простор Со Свежа Нов Изглед;.Дебелина - 0.Нашите Placemats Се Направени Од Високо Квалитетна Полипропилен, Едноставно Плакнење На Placemat Со Вода И Сува Крпа.5 mm), Совршен За Вашиот Дом Маса Декорации Кои го Прават Вашиот Живот Шик И Елегантна;ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА : отпорни на Топлина до 320 степени F ,Отпорни на Дамки, Лесно да се чисти, Издржливи, Водоотпорен, Перат, Без било мирис, Не се лизга, Не-исчезнува, Слободни виткање, Rollable колекција Заштитник на вашата кујна маса од топлина,гребнатини и дамки.ДИЗАЈН : Одличен печатење квалитетот и модерниот дизајн, домот stile Оваа Placemat Совршен За Вашата Современ Дом, Јадење Сала, Хотел, Внатрешна, Надворешна употреба Или за Било која Пригода, Фестивал Или Сезонски Украси, како Божиќ, Додавајќи Луксузни Допир За Вашата Трпезариска Маса и Прекрасен Подарок.ЛЕСНО НЕГА : Мие табела placemats, не исчезнува, не-дамка, не мириса, не mildew.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата маса мат заштитник направен од висок квалитет на Полипропилен (ПП), многу издржливи placemats,не било мирис, слободни сечење, се повлече сила не-деформација.ПАКЕТ : Вклучени 4 групи на современ, единствен placemats; Големина во : 11" x 17" инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент