.

.

HMZRQX Половината Торба Cordless Електронски Вежба Кожа Алатка Појас Торба Прилагодливи Појас за Складирање Торба Влијание Клуч Алатка Торба

HMZRQX Половината Торба Cordless Електронски Вежба Кожа Алатка Појас Торба Прилагодливи Појас за Складирање

DEN 3808.32

Пристапност
Во достапна форма

Вграден-во тока за каиш спречува торбичка од паѓање.Прилагодливи половината појас, погоден за слаби или силни половината.Погоден за различни алатки.Користење на Оксфорд ткаенина ткаенина, носат-отпорни, и удобно.Појас должина : 70-90cm прилагодливи.Вграден-во тока за каиш спречува торбичка од паѓање.Прилагодливи половината појас, погоден за слаби или силни половината.Погоден за различни алатки.Користење на Оксфорд ткаенина ткаенина, носат-отпорни, и удобно.Појас должина : 70-90cm прилагодливи.Име : Алатка Wristband Material : Оксфорд cloth It е кул и практичен подарок за татко, сопруг, и дечко кога тој е специјален подарок.белешки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.3 : Само главниот производ се продава, други украсни маски се не продава.Пакет Содржина : 1*алатка за врвка за околу strap The големината на производ се мери рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент