.

.

3.1-Gal. Ратан Компактен Ѓубре Боја: Сива и Црна

3.1-Gal. Ратан Компактен Ѓубре Боја: Сива и Црна

DEN 671.28

Пристапност
Во достапна форма

Даде вашата канцеларија, бања, guestroom, или господар спална соба стилски изглед со оваа кошница-ткаат компактен дизајниран корпата за ѓубре.Посебна внатрешни работи што може да погодно слајдови надвор за лесно миење и употреба.Даде вашата канцеларија, бања, guestroom, или господар спална соба стилски изглед со оваа кошница-ткаат компактен дизајниран корпата за ѓубре.Тоа е направено со посебна внатрешни работи кој може да непречено слајдови надвор за лесно миење и употреба.Нашиот производ помогне да се направи вашиот дом поудобно, повикувајќи ги, и место да уживате со вашето семејство, пријатели и сакани.Доаѓа со силна нога на возилото што се отвора лесно, со чекор на вашата нога.Обидете се Superio производи денес!.Ние не веруваме во преземање на кратенки или да се ослободиме од карактеристиките кои се ограничи на функционалноста и корисност.Тоа е направено со посебна внатрешни работи кој може да непречено слајдови надвор за лесно миење и употреба.Обидете се Superio производи денес!.Даде вашата канцеларија, бања, guestroom, или господар спална соба стилски изглед со оваа кошница-ткаат компактен дизајниран корпата за ѓубре.Нашиот производ помогне да се направи вашиот дом поудобно, повикувајќи ги, и место да уживате со вашето семејство, пријатели и сакани.Доаѓа со силна нога на возилото што се отвора лесно, со чекор на вашата нога.Даде вашата канцеларија, бања, guestroom, или господар спална соба стилски изглед со оваа кошница-ткаат компактен дизајниран корпата за ѓубре.Доаѓа со силна нога на возилото што се отвора лесно, со чекор на вашата нога.

Главните карактеристики

Избор на клиент