.

.

(2500pcs) #8-32 X 3/8 Безбедност Машина Завртки со Рамна Глава Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, AFTPR-91540-D5

(2500pcs) 8-32 X 3/8 Безбедност Машина Завртки со Рамна Глава Torx Pin Нерѓосувачки Челик Бродови Слободни

DEN 16870.32

Пристапност
Во достапна форма

#8-32 X 3/8. Машина Завртки.Станот Countersunk Head. 6-Лобус Pin Вози Torx Бренд. 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик (18-8).Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки #8-32 X 3/8" Одморите=Ts20 Countersunk Flat Head Torx Pin Вози Torx Бренд на 304 Нерѓосувачки Челик (18-8) произведено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент