.

.

Callaway Steelhead XR Хибрид

Callaway Steelhead XR Хибрид

DEN 3827.76

Пристапност
Во достапна форма

Зголемен Прошка од Рафинирани Главата Форма Зголемува простување преку создавање на малку подлабоко тело и подолго нож должина за поголеми притискање област и повисоки од страна на МВР.Побрзо Главата Брзина за Повеќе Оддалеченост од Брзина Чекор Технологија Дизајниран со помош од аеродинамичен експерти за да се промовира побрзо clubhead брзина за повеќе од далечина.Компонента Пакет Акции Челик Окно : Точно Темперамент XP 95 Stepless Акции Графит Окно : Матрица F15 Акции Зафат : Callaway Универзална.

Главните карактеристики

Избор на клиент